Villa Mistral - inwestycja w ekskluzywnej Dzielnicy Nadmorskiej Świnoujścia

Budynek o charakterze pensjonatowym Villa Mistral jest jedną z najnowszych inwestycji w ekskluzywnej Dzielnicy Nadmorskiej Świnoujścia. Położony około 100 metrów od brzegu morza, oferujący błyskawiczny i wygodny dostęp do wejścia na plażę lub Promenadę, doskonale sprawdzi się jako miejsce wypoczynku nawet dla najbardziej wymagających osób, o każdej porze roku.

Villa Mistral składa się z 56 apartamentów, starannie zaprojektowanych oraz wykończonych z zachowaniem najwyższych standardów. Każdy z lokali posiada własny taras lub balkon, z którego można podziwiać zapierającą dech w piersiach panoramę Świnoujścia, jedynego w swoim rodzaju miasta położonego na 44 wyspach. Apartamenty dostępne są w wielkościach od 20 do 90 metrów, wszystkie zostały w pełni wyposażone, posiadają także własne garaże lub zewnętrzne miejsca postojowe.

Apartamentowiec Villa Mistral świetnie sprawdzi się również w przypadku rodzin z dziećmi lub osób niepełnosprawnych. Znajduje się w miejscu łatwo dostępnym, lecz jednocześnie spokojnym i zacisznym, poziom bezpieczeństwa podnosi zaś własny system monitoringu. Duża, elegancka winda obsługuje wszystkie kondygnacje. Jest to idealne miejsce na wypoczynek oraz doskonały punkt wyjścia do odkrywania niezliczonych atrakcji Świnoujścia.