Bałtycka - apartamentowiec na obrzeżu Dzielnicy Nadmorskiej Świnoujścia

Kompleks apartamentowy Bałtycka położony jest na obrzeżu Dzielnicy Nadmorskiej Świnoujścia, w miejscu najbardziej wysuniętym w kierunku niemieckiej granicy. Lokalizacja zapewnia relaks, wygodę oraz nastrojową atmosferę. Około 200 metrów od budynku znajduje się wejście na malowniczą, niezwykle szeroką plażę. Krótki spacer wystarczy, aby znaleźć się w centrum kurortu, a bliskość przejścia granicznego pozwala zaplanować wycieczki na teren niemieckiego Pomorza.

Apartamenty Bałtycka zostały zaprojektowane w sposób przemyślany i staranny. Ich prosty, a jednocześnie elegancki styl doskonale wpisuje się w piękno okolicznej przyrody, tworząc niepowtarzalny, skłaniający do relaksu nastrój. Kompleks posiada wewnętrzny dziedziniec, bezpieczny, cichy i stylowo zaaranżowany. Każdy z apartamentów ma również własny taras lub balkon. Wnętrza wykończone zostały w najwyższym standardzie, przy użyciu naturalnych materiałów o stonowanej kolorystyce.

Apartamentowiec Bałtycka w Świnoujściu oferuje gościom miejsca parkingowe dla samochodów, nowoczesną windę oraz wszelkie sprzęty i udogodnienia, które zapewniają wygodę i niezależność. Pobyt tutaj jest spełnieniem marzeń o nastrojowych, zapadających na długo w pamięć wakacjach nad polskim morzem.