Pegaz - najnowszy apartamentowiec w Dzielnicy Nadmorskiej Świnoujścia

Budynek pensjonatowy Pegaz jest jedną z najnowszych inwestycji zrealizowanych w Dzielnicy Nadmorskiej Świnoujścia. Jest to awangardowo zaprojektowany, nowoczesny i elegancki apartamentowiec, składający się z kilkudziesięciu lokali o różnorodnych metrażach. Każdy z apartamentów wykończony został z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, z wykorzystaniem wyłącznie materiałów najwyższej jakości. Miejsce to spełni oczekiwania najbardziej wymagających gości, którzy pragną spędzić wakacje nad morzem w pełnym komforcie i niezależności.

Lokalizacja apartamentowca Pegaz gwarantuje nieograniczone możliwości korzystania z bogatej oferty turystycznej Świnoujścia. Budynek znajduje się w samym sercu kurortu, w bezpośrednim sąsiedztwie plaży i Promenady, o kilka kroków od basenu, kąpielisk, SPA, obiektów sportowych, sklepów, lokali usługowych, barów, kawiarni czy nadmorskich restauracji.

Pegaz posiada własne miejsca parkingowe dla samochodów i elegancką windę. Na parterze znajduje się restauracja, która serwuje posiłki z kuchni polskiej i śródziemnomorskiej. Lokale wyposażone są także w Internet bezprzewodowy oraz telewizję kablową.