Baltic Park - nadmorski apartamentowiec pomiędzy świnoujską plażą a Promenadą

Baltic Park jest obiektem, który na tle pozostałych budynków w Dzielnicy Nadmorskiej Świnoujścia wyróżnia się oryginalnym wyglądem i charakterem. Ten piękny, nadmorski apartamentowiec o idealnej lokalizacji nawiązuje stylem do architektury śródziemnomorskiej, znanej z jasnych kolorów, przestrzennych, pełnych słońca wnętrz oraz obszernych tarasów. Goście apartamentów Baltic Park mają niezwykłą okazję do spędzenia wakacji w luksusowym otoczeniu i nastrojowym klimacie, wszystko zaś w atrakcyjnej cenie.

Baltic Park oferuje kilkadziesiąt komfortowo urządzonych i wyposażonych apartamentów. Każdy posiada umeblowany taras oraz piękne, drewniane rolety, które pozwalają regulować stopień nasłonecznienia wnętrza. W budynku znajdują się miejsca parkingowe dla samochodów, elegancka winda, Internet bezprzewodowy oraz system monitoringu.

Apartamentowiec leży pomiędzy świnoujską plażą a Promenadą. Jego lokalizacja gwarantuje ciszę i spokój, a jednocześnie błyskawiczny dostęp do wszystkich atrakcji kulturalnych, sportowych oraz rekreacyjnych, jakich nie brakuje w mieście 44 wysp. Jest to idealne miejsce na wypoczynek i oderwanie się od szarej rzeczywistości o każdej porze roku.