Nasze biuro

44wyspy.pl - to Biuro Nieruchomości w Świnoujściu,
Biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w województwie zachodniopomorskim

Zdobyta wiarygodność na rynku lokalnym oraz bogate doświadczenie pozwala nam na poszerzenie palety usług i sprawne wprowadzenie do naszej oferty intensywnego pośrednictwa w wynajmie miejscowych lokali apartamentowych i mieszkalnych.

Zespół 44wyspy.pl działa pod kierownictwem licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami, a w jego skład wchodzą również doświadczeni maklerzy oraz specjalista ds. marketingu. Ściśle współpracujemy z jedną z czołowych świnoujskich agencjami reklamowymi, która aktywnie wspiera nasze działania promocyjne i gwarantuje ich wysoki poziom.

Świnoujście to niezwykłe miasto. Kto jeszcze nie sprawdził, powinien wpisać je do swojego podróżnego terminarza. Kto już tu był, powróci zapewne po kolejną dawkę upalnych wrażeń 44wyspy.pl wychodzą na przeciw oczekiwaniom tych z Państwa, którzy preferują wypoczynek w niezależnych, komfortowych i atrakcyjnych finansowo warunkach lokalowych. Udostępniamy Państwu bazę lokali z nadzieją, że nasze obietnice nie będą gołosłowne.

Kryteria doboru lokalów, które zostaną okresowo przekazane w Państwa ręce, są jasne i jednoznacznie określone. Uwzględniamy w nich korzystną i spokojną lokalizację, także jakość oraz stan wyposażenia obiektu. Dbamy o ich solidną infrastrukturę, która pozwoli na wygodny, komfortowy wypoczynek.

Oprócz pomocy przy wynajmie odpowiedniego lokalu, służymy także pakietem informacyjnym na temat sposobów korzystania z oferty turystycznej Świnoujścia. Chętnie wskażemy Państwu możliwości spędzenia czasu w mniej pogodne dni oraz udzielimy informacji nt. praktycznych sposobów zapoznania się z okolicznymi atrakcjami.

Rezerwacje przyjmujemy drogą elektroniczną lub telefoniczną, a działalność pośrednictwa zabezpieczona jest odpowiednią umową, która jasno określa wzajemne zobowiązania.

Zachęcamy właścicieli apartamentów do podjęcia szybkiej decyzji i dodania swojej nieruchomości do oferty serwisu 44wyspy.pl. Miarodajne i rzetelne zarządzanie obiektem zapewnia starannie dobrany personel, dbający o codzienny dobrostan wynajmowanych lokali. Gwarantujemy respektowanie indywidualnych wskazań właściciela nieruchomości dotyczących sposobu użytkowania lokalu.

Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania osobiście, pod numerami telefonów +48 502 285 950 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: email