Apartamenty - Mieszkania

ConsultingNasza oferta skierowana jest do wszystkich tych, którzy chcieliby oddać w wynajem swoje lokale, ale z różnych powodów nie są w stanie zająć się tym we własnym zakresie. Zachęcamy właścicieli lokali apartamentowych i mieszkań do włączenia swoich nieruchomości do oferty serwisu 44wyspy.pl.

Nasze bogate doświadczenie w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami oraz dobra opinia na rynku lokalnym gwarantują Państwu wysoki poziom usług. Dołożymy wszelkich starań by należycie zadbać o Państwa lokale oraz profesjonalnie wywiązywać się ze swoich zobowiązań.

Oferujemy Państwu opiekę nad lokalem, pozyskanie klienta oraz dbałość o wszelkie formalne strony przedsięwzięcia. W ramach umowy zapewniamy także inwestowanie środków własnych w przygotowanie i realizowanie szerokich działań promocyjnych i reklamowych. Gwarantujemy właścicielom respektowanie ich zaleceń dotyczących zakresu i sposobu użytkowania lokalu. Zadbamy o należyty stan nieruchomości (opieka techniczna, usuwanie i naprawa ew. usterek wynikających z użytkowania obiektu) oraz przejmiemy wszelkie zobowiązania związane z dbałością o czystość lokalu.

Poszukujemy lokali zróżnicowanych pod względem standardu. W trosce o naszych Gości preferujemy lokale o jak najkorzystniejszym usytuowaniu, wmożliwe dużej odległości od placów budowy i innych uciążliwych warunków zewnętrznych. Wyposażenie obiektu powinno zawierać niezbędne do zamieszkiwania umeblowanie oraz sprzęt gospodarstwa domowego.

Współpraca z serwisem 44wyspy.pl

Zachęcamy przesiębiorców i usługodawców - właścicieli biur podróży, lokali gastronomicznych, firm transportowych oraz wszystkich tych z Państwa, którzy zawodowo związani są z obsługą ruchu turystycznego do kontaktu z naszym biurem. Oferujemy wiele możliwości aktywnej współpracy - od kampanii promocyjnych związanych z reklamą Państwa usług w naszym serwisie, po wspólne przedsięwzięcia związane z przygotowaniem atrakcyjnej oferty wypoczynkowej lub rozrywkowej dla naszych Gości.