Wynajem nieruchomości

Firma Nieruchomości Tamara Szczygieł jest znanym i cenionym pośrednikiem w wynajmie mieszkań, apartamentów nad morzem oraz lokali użytkowych.

Posiadamy bogatą i zawsze aktualną ofertę, nastawioną zarówno na klientów indywidualnych, jak i komercyjnych.

Mamy ogromne doświadczenie i doskonale znamy lokalny rynek, więc jeśli chodzi o bliższe i dalsze okolice miasta Świnoujście wynajem nieruchomości nie ma przed nami żadnych tajemnic.

Nasza wieloletnia, pełna sukcesów działalność oraz wielu zadowolonych klientów dowodzą, że warto zdać się na nas w poszukiwaniu idealnego mieszkania, lokalu czy apartamentu.

Baza danych przedstawiona na naszej stronie internetowej obejmuje wszelkiego rodzaju nieruchomości, o zróżnicowanych metrażach i możliwościach podpisania umowy zarówno na dłuższy, jak i krótszy okres.

Nowością jest niedawno wprowadzona usługa, która już zyskała ogromną popularność - wakacyjny wynajem apartamentów nad morzem.

Cechami, które łączą wszystkie proponowane przez nas lokale jest bezpieczeństwo, wysoki standard, doskonała lokalizacja oraz atrakcyjna cena.

Dokładamy wszelkich starań, aby osobiście sprawdzić każdą ofertę oraz maksymalnie zabezpieczyć interesy naszych klientów.

Dzięki naszemu profesjonalizmowi w realizacji każdego zlecenia, hasło "wynajem nieruchomości Świnoujście i okolice" przestanie kojarzyć się ze stresem i górą problemów, stanie się natomiast przyjemnym sposobem na realizację marzeń i planów.

Zapewniamy klientom pełen komfort poprzez możliwość obejrzenia dokładnych zdjęć lokali lub odwiedzenia ich na żywo.

Gwarantujemy największy na lokalnym rynku wybór. Jeśli chodzi o mieszkania do wynajęcia Świnoujście ma bowiem naprawdę wiele do zaoferowania - co roku w mieście powstają nowoczesne, luksusowe apartamentowce. Te piękne, jasne i przestronne lokale pozwalają spędzić dłuższy lub krótszy czas w Świnoujściu wygodnie i niezależnie.

Zapraszamy do kontaktu z nami oraz do przeglądania codziennie aktualizowanych ofert.