Stella Baltic - luksusowy apartamentowiec w świnoujskiej Dzielnicy Nadmorskiej

Apartamentowiec Stella Baltic jest jedną z architektonicznych gwiazd świnoujskiej Dzielnicy Nadmorskiej. Łączy w sobie styl i luksus, co gwarantuje wspaniałe wrażenia estetyczne, wygodę oraz niepowtarzalną atmosferę. Apartamenty w Stella Baltic cieszą się dużą popularnością, a większość gości, która raz do nich zawita, nie wyobraża już sobie spędzenia wakacji w Świnoujściu w innym miejscu.

Budynek znajduje się w samym sercu wakacyjnej części kurortu - pomiędzy szeroką, piaszczystą plażą a Promenadą. Imponującą panoramę 44 wysp można podziwiać podczas chwil relaksu na umeblowanych tarasach, które posiada każdy z apartamentów w Stella Baltic. Kilkuminutowy spacer wystarczy, aby znaleźć się nad brzegiem morza lub w jednej z licznych nastrojowych kawiarenek czy restauracji. W pobliżu nie brakuje również obiektów sportowych, rozrywkowych i rekreacyjnych, które pozwolą aktywnie i ciekawie spędzić czas osobom w każdym wieku.

Stella Baltic posiada własne miejsca parkingowe, windę, połączenie z internetem bezprzewodowym oraz telewizję kablową. Apartamenty są w pełni wyposażone i umeblowane, lokale mają różnorodne metraże oraz rozkłady, dzięki którym wygodnie poczują się tu również większe grupy albo rodziny z dziećmi.