Regina Maris - apartamentowiec w rekreacyjnej części Świnoujścia

Regina Maris jest nowoczesnym apartamentowcem o podwyższonym standardzie, mieszczącym się w samym sercu rekreacyjnej części Świnoujścia. Budynek znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Promenady oraz tuż przy słynnej, najszerszej na polskim wybrzeżu plaży. Dzielnica Nadmorska, bo o niej mowa, to miejsce o dużej popularności i prestiżu. Tutaj skupia się całe wakacyjne życie kurortu.

Regina Maris to niezależność, komfort oraz stylowe wnętrze, w którym przyjemnie jest spędzić czas poświęcony na relaks i wypoczynek. Apartamenty wyposażone są we wszystkie niezbędne podczas pobytu nad morzem sprzęty, meble i urządzenia, na miejscu czeka na gości również telewizja kablowa oraz Internet bezprzewodowy. Budynek posiada własne miejsca parkingowe oraz elegancką, cichobieżną windę.

Wynajmując Apartament w Regina Maris, decydujemy się nie tylko na wspaniałą i konkurencyjną cenowo alternatywę dla tradycyjnych noclegów czy pensjonatów. Zyskujemy również możliwość błyskawicznego dostępu do atrakcyjnej oferty rekreacyjnej, kulturalnej i rozrywkowej Świnoujścia, co pozwoli nam maksymalne wykorzystać każdą godzinę urlopu.