Zdrojowa - apartamenty na skraju Parku Zdrojowego w Świnoujściu

Apartamentowiec przy ulicy Zdrojowej to doskonałe miejsce dla osób lubiących wypoczywać w wygodzie i pełnej niezależności. Lokale położone są w urokliwym, zacisznym i spokojnym miejscu, na samym skraju Parku Zdrojowego. Pomimo tej nastrojowej, relaksującej atmosfery, budynek oferuje jednocześnie błyskawiczny dostęp do licznych rozrywek i atrakcji: plaży w Świnoujściu, Promenady, sklepów i lokali usługowych, barów i restauracji, basenu, SPA oraz obiektów sportowych i rekreacyjnych.

Apartamenty Zdrojowa są szczególnie popularne pośród rodzin z dziećmi, które dzięki doskonałej lokalizacji oraz licznym udogodnieniom mogą spędzić wakacje nam morzem w sposób aktywny i bezpieczny. W pobliżu znajdują się strzeżone kąpieliska i ogrodzony plac zabaw, a pobliski park jest miejscem idealnym na rodzinne spacery czy zabawy w plenerze.

Wszystkie Apartamenty do wynajęcia w budynku Zdrojowa są wygodnie umeblowane oraz kompletnie wyposażone. Goście mogą korzystać z miejsca postojowego dla samochodu, eleganckiej, cichej windy, internetu bezprzewodowego i telewizji kablowej. Wynajem apartamentu stanowi świetną alternatywę dla hoteli czy pensjonatów, również ze względu na konkurencyjną cenę.