"Baltic Park" Apartamentowiec w stylu architektury śródziemnomorskiej

Baltic Park Apartamentowiec w stylu architektury śródziemnomorskiej Baltic Park Apartamentowiec w stylu architektury śródziemnomorskiej

Nadmorski kompleks apartamentów BALTIC PARK należy do najatrakcyjniejszych obiektów wypoczynkowych w Świnoujściu. O jego wyjątkowości decyduje doskonała lokalizacja, niezwykła architektura, starannie przemyślane zagospodarowanie wnętrz oraz otaczającej budynek przestrzeni, a także najwyższy standard i dbałość o każdy szczegół. Apartamentowiec BALTIC PARK zaprojektowany został z myślą o wygodzie i dobrym samopoczuciu gości, którzy odnajdą w nim idealne miejsce na wypoczynek, rekreację i niczym niezakłócony relaks.

BALTIC PARK składa się z kilkudziesięciu ekskluzywnych apartamentów, umeblowanych i wyposażonych we wszystkie potrzebne gościom udogodnienia. Kompleks zlokalizowany jest pomiędzy piękną, szeroką plażą a Promenadą. Urokliwe widoki można podziwiać z przestronnych tarasów, a bezpieczeństwo gości zapewnia monitoring na terenie budynku. Do dyspozycji są także podziemne garaże oraz winda, która obsługuje wszystkie kondygnacje.

Stylem apartamentowiec BALTIC PARK nawiązuje do architektury śródziemnomorskiej - jasnej, przestronnej, uspakajającej. W oknach zamontowano eleganckie, drewniane żaluzje, które chronią przed nadmiernym nagrzaniem wnętrza.

Wynajem apartamentów w BALTIC PARK gwarantuje bezpośredni dostęp do wszystkich atrakcji Świnoujścia oraz wyjątkowo spędzony czas w przepięknym, luksusowym otoczeniu.

dalej-zobacz