Apartamentowiec Zdrojowa

Luksusowe apartamenty w Świnoujściu Luksusowe apartamenty w Świnoujściu

Położony tuż przy malowniczym Parku Zdrojowym, w bezpośrednim sąsiedztwie plaży oraz Promenady, Apartamentowiec ZDROJOWA w Świnoujściu jest synonimem wygody oraz prestiżu. Ten nowoczesny, elegancki budynek oferuje luksusowe apartamenty o różnorodnych metrażach, charakteryzujące się stylowym wnętrzem, pełnym wyposażeniem oraz atrakcyjną ceną.

Budynek dzięki swojej lokalizacji jest wspaniałym miejscem wypoczynku zarówno dla pojedynczych osób, jak i kilkuosobowych grup czy rodzin z dziećmi. Odnajdą się w nim doskonale nie tylko miłośnicy ciszy i nadmorskiego relaksu, lecz także osoby preferujące aktywny wypoczynek.

Apartamenty ZDROJOWA to komfortowe wnętrza o niepowtarzalnej atmosferze, piękne widoki z przynależących do lokali tarasów oraz liczne udogodnienia dla gości. Budynek posiada miejsca postojowe dla samochodów oraz windę. Tuż obok znajduje się ogrodzony plac zabaw dla dzieci, kilka kroków dzieli apartamentowiec od Parku Zdrojowego, około 100 metrów od pięknej, najszerszej na polskim wybrzeżu plaży, 200 metrów od Promenady.

W odległości krótkiego spaceru znajdziemy również basen, SPA, boiska oraz inne obiekty sportowo-rekreacyjne. W najbliższej okolicy nie brakuje atrakcji dla osób pragnących skorzystać z oferty rozrywkowej Świnoujścia, lub planujących wypady do którejś z licznych restauracji, barów czy kawiarni.

dalej-zobacz